Knopp Beslag Design Rut 27 Obehandlad
fr.55 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Rut 27 Obehandlad
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rut är en liten elegant knopp i obehandlat trä. Den passar bra på alla typer av möbler, på garderoben eller i det lantliga köket. Kombinera gärna med den större varianten Olle som finns i samma utföranden.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Rut är en liten elegant knopp i obehandlat trä. Den passar bra på alla typer av möbler, på garderoben eller i det lantliga köket. Kombinera gärna med den större varianten Olle som finns i samma utföranden.
Recensioner
Martin LVerifierad köpare
för 3 veckor sedanSnygg enkel billig
JoelVerifierad köpare
för 2 år sedanKöpte dessa i brist på annat alternativ, verkar inte finnas särskilt många fler andra träknoppar med tilltalande estetitik och formmässigt lika. Efter ett par månaders bruk har 20% spruckigt eller inkl. redan var spruckna vid leverans så jag bedömer kvaliteten sisådär.
+ Snygga
+ Praktiska
- Priset
- Kvaliteten
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Ask, Ek |
| Diameter | 27 mm |
| Material | Obehandlad |
| Djup | 23 mm |
| Serie | Rut |
| Tjocklek Lucka | 19 mm |
| Låsbar | Nej |
| Utförande | Obehandlad Ask, Obehandlad Ek |


