Knopp Beslag Design Skye Ø25mmMattsvart
99 kr
89 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Mattsvart

Skye Ø25mm
Mattsvart
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Skye finns i fyra naturnära kulörer: stormblå, kalkgrå, salviagrön och grafitgrå samt i stilren svart. Med sin välvda yta skapar knopp Skye inte bara en unik och behaglig känsla vid beröring, utan även ett vackert skuggspel som framhäver varje kulör på ett sofistikerat sätt. Den rundade formen gör att ljuset faller på olika sätt över ytan och ger djup, vilket gör att färgerna ser levande och dynamiska ut.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Skye finns i fyra naturnära kulörer: stormblå, kalkgrå, salviagrön och grafitgrå samt i stilren svart. Med sin välvda yta skapar knopp Skye inte bara en unik och behaglig känsla vid beröring, utan även ett vackert skuggspel som framhäver varje kulör på ett sofistikerat sätt. Den rundade formen gör att ljuset faller på olika sätt över ytan och ger djup, vilket gör att färgerna ser levande och dynamiska ut.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304344-11 |
| Färg | Mattsvart |
| Längd | 25 mm |
| Diameter | 25 mm |
| Material | Steel |
| Djup | 23 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Låsbar | Nej |
| Serie | Skye |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7316180028097 |

