Knopp Beslag Design Split
fr.95 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Split
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Split är en elegant och snygg knopp. Knopparna passar väldigt bra på alla typer av möbler och i köket.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Split är en elegant och snygg knopp. Knopparna passar väldigt bra på alla typer av möbler och i köket.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Ek, Svart, Valnöt |
| Längd | 48, 64 mm |
| Diameter | 48, 64 mm |
| Material | Trä |
| Djup | 22, 24 mm |
| Höjd | 48, 64 mm |
| Serie | Split |
| Produkttyp | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
