Knopp Beslag Design SplitEk, Längd: 48 mm
129 kr
103 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Ek
Längd:
48 mm

Split
Ek, Längd: 48 mm
103 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Split är en elegant och snygg knopp. Knopparna passar väldigt bra på alla typer av möbler och i köket.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Split är en elegant och snygg knopp. Knopparna passar väldigt bra på alla typer av möbler och i köket.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373236-11 |
| Färg | Ek |
| Längd | 48 mm |
| Diameter | 48 mm |
| Material | Trä |
| Djup | 22 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Serie | Split |
| Produkttyp | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180022262 |

