Knopp Beslag Design Sture 28 mm
fr.83 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Sture 28 mm
83 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Beslag Design Sture 28 mm är en stilren, smäcker knopp som kan avändas även som krok med passande skruvstift. Diameter på foten är 8 mm.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Beslag Design Sture 28 mm är en stilren, smäcker knopp som kan avändas även som krok med passande skruvstift. Diameter på foten är 8 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Förnicklad, Mässing, Svart |
| Längd | 28 mm |
| Diameter | 28 mm |
| Material | Mässing, Stål |
| Djup | 23 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Serie | Sture |
| Produkttyp | Knopp |
