Knopp Beslag Design Sture Ø18mmBorstad Mässing
Rek. pris 99 kr
89 kr
69 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing

Sture Ø18mm
Borstad Mässing
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Beslag Design Sture Ø18mm är en stilren, smäcker knopp, som med fördel även kan användas som krok. Sture passar in i hemmets alla rum.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Beslag Design Sture Ø18mm är en stilren, smäcker knopp, som med fördel även kan användas som krok. Sture passar in i hemmets alla rum.
Förnya möbler så som köksluckor, garderober, byråer och kommoder, eller fäst knoppen som krok på väggen i hallen eller sovrummet för fin upphängning.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 339371-11 |
| Färg | Borstad Mässing |
| Längd | 18 mm |
| Diameter | 18 mm |
| Material | Mässing |
| Djup | 21,5 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Utförande | Borstad Mässing Obehandlag |
| Serie | Sture |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7316180025294 |






