Knopp Beslag Design T Arpa
fr.106 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

T Arpa
106 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Arpa är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder. Arpa finns som T-knopp med och utan bricka och handtag i tre längder med eller utan bricka.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Arpa är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder. Arpa finns som T-knopp med och utan bricka och handtag i tre längder med eller utan bricka.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Mässing, Mässing, Rostfri Look, Svart |
| Längd | 70 mm |
| Diameter | 14 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Serie | Arpa |
| Produkttyp | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |

