Knopp Beslag Design T BondMattsvart
139 kr
111 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart Matt

T Bond
Mattsvart
111 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bond, med sina strama former, elegans och funktion, för tankarna till verkstäder och industriellt maskineri. Det är noggrant konstruerat för att framhäva beslagets robusthet och närvaro.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bond, med sina strama former, elegans och funktion, för tankarna till verkstäder och industriellt maskineri. Det är noggrant konstruerat för att framhäva beslagets robusthet och närvaro.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 352086-11 |
| Färg | Svart Matt |
| Längd | 50 mm |
| Material | Zink+Aluminium |
| Djup | 38 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Utförande | Mattsvart |
| Serie | Bond |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7316180030861 |

