Knopp Beslag Design T Ethel
fr.89 kr
Se priset!
Välj variant

T Ethel
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp i tidlös elegans där modernt och klassiskt smälter samman i tre olika färger med matchande handtag
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp i tidlös elegans där modernt och klassiskt smälter samman i tre olika färger med matchande handtag
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Rostfri Look, Svart Matt |
| Längd | 55 mm |
| Material | Zinc |
| Djup | 30 mm |
| Serie | Ethel |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Utförande | Borstad Mässing, Mattsvart, Rostfri Look |
