Knopp Beslag Design T Helix
Rek. pris 169 kr
fr.111 kr
Se priset!
Välj variant

T Helix
111 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp T Helix är en lättrad T-knopp med en rå känsla av elegant industrialism som tillhör Beslag Design Helix & Pitch-familjen. Den lättrade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Knoppen passar utmärkt för köksluckor, byrålådor och garderober. Kombinera gärna med andra produkter med lättrad yta för att få en röd tråd i inredningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp T Helix är en lättrad T-knopp med en rå känsla av elegant industrialism som tillhör Beslag Design Helix & Pitch-familjen. Den lättrade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Knoppen passar utmärkt för köksluckor, byrålådor och garderober. Kombinera gärna med andra produkter med lättrad yta för att få en röd tråd i inredningen.
Recensioner
Jeanette FVerifierad köpare
för 1 år sedanfin knopp. beställde en för att se färg och utseende. När jag skulle beställa fler så fanns den inte. Så det blev inget större köp. Lite besviken.
+ snygg
- finns inte
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Brons, Matt Svart, Mässing, Rostfri Look |
| Längd | 60 mm |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 35 mm |
| Bredd | 16 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| Serie | Helix |
