Knopp Beslag Design T Point
fr.209 kr
fr.169 krSpara 19 %Kampanj
Välj variant

T Point
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Point utmärker sig med sin punktgraverade textur som inte bara förbättrar estetiken utan även ger en behaglig känsla och förhöjer användarupplevelsen. Med sin karakteristiska industriella design ger Point i borstad svart en unik karaktär till alla rum. Tillverkat av aluminium och tillgängligt i två olika utföranden, kan det enkelt monteras på lådor och skåp i olika miljöer och stilar.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Point utmärker sig med sin punktgraverade textur som inte bara förbättrar estetiken utan även ger en behaglig känsla och förhöjer användarupplevelsen. Med sin karakteristiska industriella design ger Point i borstad svart en unik karaktär till alla rum. Tillverkat av aluminium och tillgängligt i två olika utföranden, kan det enkelt monteras på lådor och skåp i olika miljöer och stilar.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Borstad Svart |
| Längd | 110 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 40,9 mm |
| Serie | Point |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Utförande | Borstad Mässing/Brushed Brass, Borstad Svart/Brushed Black |
