Knopp Beslag Design T Rille Mini
fr.159 kr
fr.129 krSpara 19 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den räfflade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Knoppen passar utmärkt för köksluckor, byrålådor och garderober.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Den räfflade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Knoppen passar utmärkt för köksluckor, byrålådor och garderober.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Borstad Svart, Rostfri Look |
| Längd | 55 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 34 mm |
| Serie | Rille Mini |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Utförande | Borstad Mässing/Brushed Brass, Borstad Svart/Brushed Black, Rostfri Look/Stainless Steel L |
