Knopp Beslag Design T RilleRostfri look
Rek. pris 159 kr
124 kr
106 krSpara 15 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Rostfri Look

T Rille
Rostfri look
106 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Knopp T Rille är en T-formad knopp med en räfflad yta med ränder. Den räfflade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Knoppen passar utmärkt för köksluckor, byrålådor och garderober.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp T Rille är en T-formad knopp med en räfflad yta med ränder. Den räfflade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Knoppen passar utmärkt för köksluckor, byrålådor och garderober.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373000-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 55 mm |
| Diameter | 15 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 38,5 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Serie | Rille |
| Typ | Knopp |
| EAN-nr | 7316180022316 |

