Knopp Beslag Design T Viva
fr.109 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

T Viva
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp T Viva kombinerar en tidlös form med en modern design som passar perfekt in i alla typer av inredningar – oavsett om det är i köket, badrummet eller hallen. Med sin eleganta och mångsidiga stil är knopp T Viva ett utmärkt val för både hem och offentliga miljöer.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp T Viva kombinerar en tidlös form med en modern design som passar perfekt in i alla typer av inredningar – oavsett om det är i köket, badrummet eller hallen. Med sin eleganta och mångsidiga stil är knopp T Viva ett utmärkt val för både hem och offentliga miljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Blank Mässing, Blå, Brun/Mässing, Grafitgrå, Kalkgrå, Krom, Mattsvart, Mässing, Rostfritt, Salviagrön |
| Längd | 50 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Material | Mässing, Mässing/Brass, Rostfritt stål/Tainless steel, Steel |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 16 mm |
| Serie | Viva |
| Produkttyp | Knopp |
| Låsbar | Nej |
| Ytbehandling | Borstad, Polerad |
