Knopp Beslag Design Transit 16
fr.109 kr
fr.89 krSpara 18 %Kampanj
Välj variant

Transit 16
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med raka linjer ger Transit ett modernt intryck genom både knopp och handtag för en enhetlig stil.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio VE2.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Rostfri Look, Svart |
| Längd | 24 mm |
| Material | Zamak |
| CC-mått | 16 mm |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 31 mm |
| Serie | Transit |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Knopp |
| Låsbar | Nej |
| Utförande | Rostfri look, Svart |

