Knopp Beslag Design UniformBrunerad
Rek. pris 249 kr
239 kr
199 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Brun

Uniform
Brunerad
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp T Uniform från Beslag Design är en elegant T-formad knopp i solid mässing. T-formen ger ett bra grepp och passar utmärkt i köket, badrummet eller på garderobsdörren.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp T Uniform från Beslag Design är en elegant T-formad knopp i solid mässing. T-formen ger ett bra grepp och passar utmärkt i köket, badrummet eller på garderobsdörren.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343299-11 |
| Färg | Brun |
| Längd | 50 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Material | Mässing/Brass |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 36 mm |
| Tjocklek Lucka | 19 mm |
| Serie | Uniform |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7316180026765 |








