Knopp Beslagsboden B435
fr.36 kr
Se priset!
Välj variant

B435
36 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Knopp Beslagsboden B435 är en knopp i zink med en diameter på 24 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Färg | Koppar, Krom, Mässing, Svart |
| Diameter | 24 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 27, 28 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Bredd | 24 mm |
| Produkttyp | Knopp |

