Knopp Beslagsboden B464
fr.45 kr
Se priset!
Välj variant

B464
45 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Knopp Beslagsboden B464 är en stilren knopp med en diameter på 34 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Färg | Koppar, Svart |
| Diameter | 34 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 34 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Knopp |

