Knopp Key Toniton
209 kr
169 krSpara 19 %Kampanj

Knopp Key Toniton
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toniton Greige är en mild, varm och jordnära kulör som passar fint både till naturmaterial som ek och valnöt samt till färgade fronter. Beslagens yta har en struktur som ger en behaglig taktil känsla. Kombinera gärna med Toniton's matchande snickerifärger, blandare och skåp.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Toniton Greige är en mild, varm och jordnära kulör som passar fint både till naturmaterial som ek och valnöt samt till färgade fronter. Beslagens yta har en struktur som ger en behaglig taktil känsla. Kombinera gärna med Toniton's matchande snickerifärger, blandare och skåp.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 401026-11 |
| Längd | 32 mm |
| Material | Stål |
| Djup | 42 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Serie | Toniton |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180025973 |
