Knopp Millers Evald Ø31 mm
Lägsta totalpris 168:-
fr.84 kr/frpVälj variant

Knopp Millers Evald Ø31 mm
2 frp / 168 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Stilren knopp i metall.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- Ytterdiameter: 31 mm
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- Ytterdiameter: 31 mm
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Krom, Matt Nickel, Mattsvart |
| Diameter | 31 mm |
| Material | Zamak |
| Djup | 26 mm |
| Bredd | 31 mm |
| Montering | Skruv |
| Serie | Arv |
| Typ | Knopp |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 st |

