Knopp Millers Leif Ø36 mm
fr.110 kr/frp
Välj variant

Knopp Millers Leif Ø36 mm
110 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Klassisk knopp i porslin med fot och dekorbricka i metall.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- Ytterdiameter: 36 mm
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- Ytterdiameter: 36 mm
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Nickel/Vit, Vit/Antik, Vit/Krom |
| Diameter | 36 mm |
| Material | Porslin |
| Djup | 32 mm |
| Bredd | 36 mm |
| Montering | Skruv |
| Serie | Epok |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Knopp |

