Knopp Millers Teodor Ø27 mm
Lägsta totalpris 154:-
fr.77 kr/frpVälj variant

Knopp Millers Teodor Ø27 mm
2 frp / 154 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Knopp i metall.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- Ytterdiameter: 27 mm
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- Ytterdiameter: 27 mm
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Krom, Matt Mässing, Mattsvart |
| Diameter | 27 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 25 mm |
| Bredd | 27 mm |
| Montering | Skruv |
| Serie | Ikon |
| Typ | Knopp |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 st |

