Knopp Theofils Cesano 30 Mm
Rek. pris 45 kr
fr.34 kr
Se priset!
Välj variant

Cesano 30 Mm
34 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
En elegant knopp med vackert konformad fot.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Antik Mässing, Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Rostfri Look |
| Diameter | 30 mm |
| Material | Metall, Zamac |
| Höjd | 24 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Detaljer | Skruv inkluderat - 22 & 25MM |
| Serie | Cesano, CESANO |

