Kajuthake Millers
Rek. pris 153 kr/frp
fr.96 kr/frp
Se priset!
Välj variant

Kajuthake Millers
96 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Kajuthake från Millers. Levereras inklusive skruv. ETIM-klasskod: EC012147.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Blank Mässing, Förkromad, Matt Svart |
| Längd | 44, 110 mm |
| Diameter | 6 mm |
| Material | Mässing |
| Bredd | 74, 110 mm |
| Produkttyp | Kajuthake |
| Montering | Skruv |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Ytbehandling | Blank Mässing, Kromad, Matt Svart |

