Hörnjärn Millers 132 50x10 mm
122 kr

Hörnjärn Millers 132 50x10 mm
122 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Hörnjärn av stål. ETIM-klasskod: EC004213. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400270161 |
| Färg | Elförzinkad |
| Längd | 50 mm |
| Material | Stål |
| Höjd | 50 mm |
| Bredd | 10 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal | 4 st/frp |
| Typ | Hörnjärn |
| EAN-nr | 7325920003096 |

