Hörnjärn Millers Efz 75x12,7 mm
158 kr

Hörnjärn Millers Efz 75x12,7 mm
158 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Hörnjärn av stål. ETIM-klasskod: EC004213. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400270195 |
| Färg | Elförzinkad |
| Längd | 75 mm |
| Material | Stål |
| Höjd | 75 mm |
| Bredd | 12,7 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal | 4 st/frp |
| Typ | Hörnjärn |
| EAN-nr | 7325920003126 |

