Hyllbärare Beslag Design Kaiman
939 kr
749 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hyllbärare från Beslag Design som kan bära hyllplan med tjocklek mellan 8-40 mm och max djup 320 mm. Säljs i 2-pack. Beslastning max: 25 kg.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Hyllbärare från Beslag Design som kan bära hyllplan med tjocklek mellan 8-40 mm och max djup 320 mm. Säljs i 2-pack. Beslastning max: 25 kg.
Recensioner
Jens ZVerifierad köpare
för 2 månader sedanExtremt snygga hyllbärare, men inte helt billiga.... Relativt lätta att montera och få raka
+ Designen
- priset
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 967411-42 |
| Färg | Rostfri Look |
| Material | Zink |
| Djup | 125 mm |
| Höjd | 97 mm |
| Bredd | 44 mm |
| Produkttyp | Hyllbärare |
| EAN-nr | 7316189674103 |

