Skåpsregel 5148Förnicklad
153 kr
121 krSpara 21 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Skåpsregel med retroinspirerande former.
Inklusive skruv.
Antal förborrade hål: 6 st
Antal förborrade hål: 6 st
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 397957 |
| Färg | Förnicklad |
| Längd | 55 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 28 mm |
| Bredd | 55 mm |
| EAN-nr | 7316183979570 |

