Brandsläckare Pebe Nordic 2 kg
647 kr

Nordic 2 kg
647 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Brandsläckare från Pebe i ABC-pulver av hög kvalitet med manometer och slang. Godkänd: EN-3 13A 89 B C.
Varumärke
PebeBeskrivning
Brandsläckare från Pebe i ABC-pulver av hög kvalitet med manometer och slang. Godkänd: EN-3 13A 89 B C.
Egenskaper
| Varumärke | Pebe |
| Art.Nr. | 936082 |
| Produkttyp | Brandsläckare |
| Material | Stål |
| Bredd | 115 mm |
| Garanti | 1 år |
| Längd | 115 mm |
| Höjd | 370 mm |
| Vikt | 3,7 kg |
| Färg | Röd |
