Multihållare Lundbergs CirklarMattsvart
89 kr
69 krSpara 22 %Kampanj50 tim kvar!

Cirklar
Mattsvart
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Multihållare Lundbergs Cirklar är en multihållare med cirklar för möjlighet till upphängning av flera saker sida vid sida. Den hakas på plats på Förvaringstavla eller Kroklist från Lundbergs.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Multihållare Lundbergs Cirklar är en multihållare med cirklar för möjlighet till upphängning av flera saker sida vid sida. Den hakas på plats på Förvaringstavla eller Kroklist från Lundbergs.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 75112 |
| Serie | Ordna |
| Färg | Mattsvart |
| Bredd | 30 cm |
| Material | Stål |
| Djup | 6,2 cm |
| Höjd | 21 cm |
| EAN-nr | 7392118751121 |
