Ringkrok LundbergsVit
79 kr
69 krSpara 13 %Kampanj55 tim kvar!

Ringkrok Lundbergs
Vit
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ringkrok Lundbergs är en praktisk ringkrok som passar bra till t.ex. redskap och verktygsupphängning. Den hakas på plats på Förvaringstavla eller Kroklist från Lundbergs.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Ringkrok Lundbergs är en praktisk ringkrok som passar bra till t.ex. redskap och verktygsupphängning. Den hakas på plats på Förvaringstavla eller Kroklist från Lundbergs.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 75010 |
| Serie | Ordna |
| Färg | Vit |
| Bredd | 12 cm |
| Material | Stål |
| Djup | 5,5 cm |
| Höjd | 16,5 cm |
| EAN-nr | 7392118750100 |
