Ändplugg Lundbergs Wide till Klädstång
fr.25 kr/frp
utvalda påKampanj
Välj variant

Wide till Klädstång
25 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ändplugg Wide till Klädstång från Lundbergs är en ändplugg för ett snyggt avslut på klädstången. Pluggarna säljs parvis.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Ändplugg Wide till Klädstång från Lundbergs är en ändplugg för ett snyggt avslut på klädstången. Pluggarna säljs parvis.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Fungerar till | Garderobsstång |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Ändplugg |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Bredd | 70 mm |
| Färg | Silver, Vit |
