Backstopp Lundbergs Wide 4-PackVit
34 kr/frp
19 kr/frpSpara 44 %Kampanj53 tim kvar!

Wide 4-Pack
Vit
19 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Backstopp Wide 4-Pack från Lundbergs används för att undvika att backarna åker ur stativet. Dessa stopp passar endast de klassiska trådbackarna. 4 st/förp.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Backstopp Wide 4-Pack från Lundbergs används för att undvika att backarna åker ur stativet. Dessa stopp passar endast de klassiska trådbackarna. 4 st/förp.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 72083 |
| Färg | Vit |
| Fungerar till | Backsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Backstopp |
| Djup | 0,1 mm |
| Höjd | 0,1 mm |
| Antal (st/frp) | 4 st/frp |
| Bredd | 0,1 mm |
| EAN-nr | 7392118720837 |

