Bokstöd Lundbergs Wide Vit 300x100 mm
Rek. pris 189 kr
185 kr
149 krSpara 19 %Kampanj50 tim kvar!

Wide Vit 300x100 mm
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bokstöd Wide Vit 300x100 mm från Lundbergs är 100 mm högt och 300 mm djupt. Dessa stöd är anpassade för 30 mm tjock plåthylla. Säljs i par.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Bokstöd Wide Vit 300x100 mm från Lundbergs är 100 mm högt och 300 mm djupt. Dessa stöd är anpassade för 30 mm tjock plåthylla. Säljs i par.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 72162 |
| Färg | Vit |
| Fungerar till | Hyllsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Bokstöd |
| Djup | 305,6 mm |
| Höjd | 26 mm |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Bredd | 133,2 mm |
| EAN-nr | 7392118721629 |


