Cirkelkrok Lundbergs 2-pack
fr.49 kr
fr.35 krFrån 20 %Kampanj52 tim kvar!
Välj variant

2-pack
35 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Cirkelkrok Lundbergs 2-pack är en rund krok för upphängning av t.ex. redskap, accessoarer m.m. Kroken hakas på plats på Förvaringstavla eller Kroklist från Lundbergs. Leverereras 2-pack.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Cirkelkrok Lundbergs 2-pack är en rund krok för upphängning av t.ex. redskap, accessoarer m.m. Kroken hakas på plats på Förvaringstavla eller Kroklist från Lundbergs. Leverereras 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Vit |
| Material | Stål |
| Serie | Ordna |
| Produkttyp | Enkelkrok |
| Bredd | 14 mm |
| Djup | 40, 73 mm |
| Höjd | 65, 84 mm |
