Dubbelkrok Lundbergs med Klädstångsfäste Wide 2-PackSilver
Rek. pris 145 kr/frp
144 kr/frp
115 kr/frpSpara 20 %Kampanj50 tim kvar!

med Klädstångsfäste Wide 2-Pack
Silver
115 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dubbelkrok med Klädstångsfäste Wide 2-Pack från Lundbergs är en krok som hängs i trådhylla. Den kan användas enbart som krok eller som klädstångshållare och krok. Säljs i par.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Dubbelkrok med Klädstångsfäste Wide 2-Pack från Lundbergs är en krok som hängs i trådhylla. Den kan användas enbart som krok eller som klädstångshållare och krok. Säljs i par.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 73098 |
| Färg | Silver |
| Fungerar till | Hyllsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Krok |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Bredd | 110 mm |
| EAN-nr | 7392118730980 |
