Expanderplugg Lundbergs för Dubbelgips Wide 4-Pack
59 kr/frp
49 kr/frpSpara 17 %Kampanj50 tim kvar!

för Dubbelgips Wide 4-Pack
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Expanderplugg för Dubbelgips Wide 4-Pack från Lundbergs för montering av väggskena eller bärlist i gipsvägg med dubbelgips. 4 st/förp.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Expanderplugg för Dubbelgips Wide 4-Pack från Lundbergs för montering av väggskena eller bärlist i gipsvägg med dubbelgips. 4 st/förp.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 72204 |
| Färg | Grå |
| Fungerar till | Hyllsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Expanderplugg |
| Djup | 150 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Antal (st/frp) | 4 st/frp |
| Bredd | 40 mm |
| EAN-nr | 7392118722046 |

