Hållare Beslag Design till klädstång cc32
25 kr/stLägsta totalpris 160:-
20 kr/stSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Hållare till klädstång CC32 från Beslag Design är ett fäste till klädstång. Två per stång behövs.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 340001001 |
| Färg | Nickel |
| Djup | 15 mm |
| Längd | 11 mm |
| Produkttyp | Klädstångshållare |
| Bredd | 20 mm |
| EAN-nr | 7350005360863 |

