Hängskena Lundbergs Wide 25 mm
fr.95 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Wide 25 mm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hängskena Wide 25 mm från Lundbergs är en skena för väggfast montering. Skenan hängs på bärlist och dras till önskad sidledsposition. För stadigare montering kan även skenans nedre del skruvas fast i väggen. Den kan kapas till önskad längd och avståndet mellan varje skena bör inte överstiga 900 mm.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Hängskena Wide 25 mm från Lundbergs är en skena för väggfast montering. Skenan hängs på bärlist och dras till önskad sidledsposition. För stadigare montering kan även skenans nedre del skruvas fast i väggen. Den kan kapas till önskad längd och avståndet mellan varje skena bör inte överstiga 900 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Fungerar till | Hyllsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Hängskena |
| Djup | 25 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Färg | Silver, Vit |
| Längd | 924, 1210, 1532, 2010, 2300 mm |
