Hjul Lundbergs Wide till Stativ Svart 4-Pack
189 kr/frp
149 kr/frpSpara 21 %Kampanj61 tim kvar!

Wide till Stativ Svart 4-Pack
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hjul Wide till Stativ Svart 4-Pack från Lundbergs är en hjulsats som gör ditt stativ flyttbart. Hjulen klarar en lastkapacitet på 50 kg. 4 hjul/förpackning.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Hjul Wide till Stativ Svart 4-Pack från Lundbergs är en hjulsats som gör ditt stativ flyttbart. Hjulen klarar en lastkapacitet på 50 kg. 4 hjul/förpackning.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 72085 |
| Färg | Silver |
| Fungerar till | Backsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Hjul |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 230 mm |
| Antal (st/frp) | 4 st/frp |
| Bredd | 110 mm |
| EAN-nr | 7392118720851 |

