Hyllgavel Lundbergs August
fr.459 kr
fr.409 krSpara 11 %Kampanj53 tim kvar!
Välj variant

August
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hyllgavel August från Lunbergs är en rejäl multifunktionell konsol i metall, pulverlackad i svart NCS S-9000. Förborrade hål på kort och långsida för ökat användningsområde
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Hyllgavel August från Lunbergs är en rejäl multifunktionell konsol i metall, pulverlackad i svart NCS S-9000. Förborrade hål på kort och långsida för ökat användningsområde
Ge dina hyllor en solid grund med vår hyllgavel i massiv metall. Den kraftfulla konstruktionen tillsammans med den svarta pulverlackerade finishen enligt NCS S-9000 ger ett sofistikerat och industriellt intryck. Förborrade hål säkerställer en enkel installation och en säker förankring – en idealisk lösning för både moderna och klassiska inredningar.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Svart |
| Material | Metall |
| Serie | August |
| Produkttyp | Hyllgavel |
| Montering | Nej |
| Höjd | 21 cm |
| Bredd | 3 cm |
| Längd | 80, 50,5 cm |
