Hyllplan Lundbergs Wide Vit Melamin1200X300X18 mm
225 kr
Vald variant
Djup:
300 mm
Längd:
1200 mm

Wide Vit Melamin
1200X300X18 mm
225 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hyllplan Wide Vit Melamin från Lundbergs är ett vitt hyllplan som är melaminbelagd på båda sidorna med 110 g/kvm och kantlistad på fyra sidor. Denna hylla passar bland annat till Lundbergs förvaringssystem. Produkten är FSC®-certifierad.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Hyllplan Wide Vit Melamin från Lundbergs är ett vitt hyllplan som är melaminbelagd på båda sidorna med 110 g/kvm och kantlistad på fyra sidor. Denna hylla passar bland annat till Lundbergs förvaringssystem. Produkten är FSC®-certifierad.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 74025 |
| Färg | Vit |
| Passar till | Hyllsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Djup | 300 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Tjocklek | 18 mm |
| EAN-nr | 7392118740255 |
