Hyllstift Lundbergs Wide 10-Pack Vit
37 kr/frp
29 kr/frpSpara 22 %Kampanj50 tim kvar!

Wide 10-Pack Vit
29 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hyllstift Wide 10-Pack Vit från Lundbergs som fixerar hyllplanet på den traditionella hyllkonsolen. 10 stycken stift i en påse.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Hyllstift Wide 10-Pack Vit från Lundbergs som fixerar hyllplanet på den traditionella hyllkonsolen. 10 stycken stift i en påse.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 72202 |
| Färg | Grå/Orange |
| Fungerar till | Hyllsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Hyllstift |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Antal (st/frp) | 10 st/frp |
| Bredd | 110 mm |
| EAN-nr | 7392118722022 |


