Klädkrok Millers 2 krokar 70 mm
Rek. pris 124 kr/frp
fr.75 kr/frp
Se priset!
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Dubbelkrok från Millers. ETIM-klasskod: EC012075. Utsprång: 36 mm. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Produkttyp | Klädkrok |
| Material | Zink |
| Montering | Skruv |
| Bredd | 75 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Höjd | 70 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Ytbehandling | Förnicklad, Kromad, Lackerad, Matt Nickel |
| Färg | Förkromad, Förnicklad/Svart, Matt Nickel, Svart, Vit |
| Utsprång | 36 mm |

