Klädstång Lundbergs Wide
fr.100 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Wide
100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klädstång Wide från Lundbergs är en oval klädstång som kan fästas på olika sätt för att skapa förvaringslösningar för hängande kläder. Den kan kombineras med olika fästen och kan kapas till önskad längd.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Klädstång Wide från Lundbergs är en oval klädstång som kan fästas på olika sätt för att skapa förvaringslösningar för hängande kläder. Den kan kombineras med olika fästen och kan kapas till önskad längd.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Fungerar till | Hyllsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Klädstång |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Färg | Silver, Vit |
| Bredd | 905, 1905 mm |
