Konsol Lundbergs Anders Furu
Lägsta totalpris 236:-
fr.59 kr/stSe priset!
Välj variant

Anders Furu
4 st / 236 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Konsol i obehandlad furu med förborrade hål och nyckelhålbeslag, samt anpassad till Lundbergs fönsterbänkar och hobbyskivor.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Konsol i obehandlad furu med förborrade hål och nyckelhålbeslag, samt anpassad till Lundbergs fönsterbänkar och hobbyskivor.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Material | Furu |
| Serie | Anders |
| Produkttyp | Konsol |
| Bredd | 20 mm |
| Djup | 150, 180, 240 mm |
| Höjd | 150, 180, 240 mm |
