Konsol Lundbergs Carl Ek
Rek. pris 189 kr/st
Lägsta totalpris 536:-
fr.134 kr/stSe priset!
Välj variant

Carl Ek
4 st / 536 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Konsol i obehandlad Ek med förborrade hål och nyckelhålbeslag, samt anpassad till Lundbergs fönsterbänkar och hobbyskivor.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Konsol i obehandlad Ek med förborrade hål och nyckelhålbeslag, samt anpassad till Lundbergs fönsterbänkar och hobbyskivor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Obehandlad Ek |
| Material | Ek |
| Serie | Carl |
| Produkttyp | Konsol |
| Djup | 140, 180, 250 mm |
| Höjd | 200, 265, 350 mm |
| Bredd | 30, 40 mm |

