Konsol Lundbergs Fredrik Vit
Rek. pris 109 kr/st
Lägsta totalpris 328:-
fr.82 kr/stSe priset!
Välj variant

Fredrik Vit
4 st / 328 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Konsol i vitlackerad furu med förborrade hål och nyckelhålbeslag, samt anpassad till Lundbergs fönsterbänkar och hobbyskivor.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Konsol i vitlackerad furu med förborrade hål och nyckelhålbeslag, samt anpassad till Lundbergs fönsterbänkar och hobbyskivor.
Recensioner
Jean-Michelle JVerifierad köpare
för 3 månader sedanBra produkt till bra pris
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Vit |
| Material | Furu |
| Serie | Fredrik |
| Produkttyp | Konsol |
| Bredd | 20 mm |
| Djup | 150, 195 mm |
| Höjd | 170, 210 mm |
