Konsol Lundbergs Wide för Trådhylla
fr.45 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Wide för Trådhylla
45 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Konsol Wide för Trådhylla från Lundbergs är en specialgjord konsol anpassad för Lundbergs trådhyllor. Dessa blir enkla att montera genom att trycka fast i avsedda fästpunkter. Konsolen har även spår för att ge fäste till klädstångshållaren (tillbehör).
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Konsol Wide för Trådhylla från Lundbergs är en specialgjord konsol anpassad för Lundbergs trådhyllor. Dessa blir enkla att montera genom att trycka fast i avsedda fästpunkter. Konsolen har även spår för att ge fäste till klädstångshållaren (tillbehör).
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Konsol |
| Höjd | 12 mm |
| Färg | Silver, Vit |
| Längd | 405, 494 mm |
| Bredd | 78, 79 mm |

