Krok Beslag Design Caligola
fr.279 kr
fr.223 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Caligola
223 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Caligola sand är en imponerande krok med en generös diameter på 50mm, vilket gör den till det perfekta tillskottet i flera olika rum. Krok Caligola finns i flera förtjusande färger som harmoniserar elegant med varandra.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Caligola sand är en imponerande krok med en generös diameter på 50mm, vilket gör den till det perfekta tillskottet i flera olika rum. Krok Caligola finns i flera förtjusande färger som harmoniserar elegant med varandra.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Djup | 50 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Längd | 44 mm |
| Serie | Caligola |
| Produkttyp | Krok |
| Färg | Grå, Grön, Mörkbrun, Sand, Svart, Vit, Zink |
| Material | Metall, Zink/Zamak |
| Utförande | Zink |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
